sinai camp

TÁBOROVÉ INFORMACE

Proč SINAI?

Možná cítíš, že v životě potřebuješ udělat nový krok, že tvoje víra potřebuje umělé dýchání a masáž srdce, že by věci mohly jít lepším směrem… pokud ano, tak Sinai pro Tebe může být odpovědí. Kromě kvalitních přednášek, modlitby, workshopů, se můžeš ve skupinách seznámit s mnoha vrstevníky a na společné zablbnutí bude taky dost prostoru. Je ti 15-20 let a chceš vystoupit na vrchol? Tak vzhůru:

,,A Hospodinova sláva přebývala na hoře Sinai a oblak ji přikrýval po šest dní. Sedmého dne zavolal Hospodin na Mojžíše zprostřed oblaku.‘‘ (Ex 24, 16)

 

 

 

START EXPEDICE

16. - 22. srpna 2021; příjezd na místo v pondělí 16. srpna od 15:00 do 16.00, odjezd v neděli 22. srpna od 12.30

MÍSTO SETKÁNÍ

kostel a přilehlý areál poutního kostela Panny Marie Pomocné (Mariahilf) u Zlatých Hor

CENA EXPEDICE

cena tábora je 1500 Kč 

COVID-19 SITUACE

aktuální situace s pandemií COVID-19 je nepředvídatelná a pokud by se náhdou stalo, že by Sinai nemohl být pořádán z důvodu vládního nařízení, nebo pokynu z biskupství vraceli bychom samozřejmě i zaplacené zálohy

PŘIHLAŠOVÁNÍ SE

Přihlášku můžeš vyplnit ZDE. Po přihlášení ti dojde mail s dalšími důležitými informacemi. Vzhledem k novému systému přihlašování a placení (letos po tobě budeme chtít zaplatit nevratnou zálohu ve výši 700 Kč) věnuj všem informacím zvýšenou pozornost.  

sinai21.jpg