sinai camp
 

PŘÍPRAVNÝ TÝM

p. Pavel Marek

duchovní vedoucí tábora 

Ač jsem původem z vesnického prostředí, v současnosti jsem kaplanem ve velkoměstské farnosti Ostrava-Poruba. A zároveň mi byl svěřen úkol duchovního rádce skautů v naší ostravsko-opavské diecézi. SINAI je pro mě táborem, kde mám jistotu, že se Bůh dotýká srdcí mladých lidí. Dotkl se i mne, a proto jsem neváhal přijmout nabídku vedení SINAIe, abych mohl mladým lidem zprostředkovávat setkání s Bohem a pomáhat jim na cestě k Němu.

Michael Dvořák

program | web

Už od mala jsem měl touhu organizovat věci, vymýšlet velkolepé plány a snažit se je realizovat. Rád jsem následoval své sny a s odstupem času vnímám, jak moc se jich s Boží pomocí vyplnilo – od studia hudby přes každodenní život s mou ženou až k možnosti podílet se na SINAIi.

Vytváření něčeho nového je vzrušující ces-ta, která mě naplňuje. A nechat se nově tvořit Bohem - třeba právě na SINAIi – je dobrý začátek velkého Díla!

Anežka Vrabcová

grafický design | web

Jsem dítě hor. Od narození mě obklopuje krása Jesenických vrchů. A možná i to ve mně probouzí velikou touhu se podílet na dílech našeho Tvůrce. Vede mě cestou architektury, kterou studuji a miluji. Jeho obdarování nacházím zároveň v grafickém designu a fotografii.

SINAI - to je místo setkání s Bohem. Před lety mně tento střet změnil život. A je mi velkou ctí, že se můžu podílet na tomto díle Božích zázraků.

Daniel Dvořák

finance | program

Většinu mého času investuji do studia vysoké školy, ale najdu si prostor i na skauting, službu lidem bez domova nebo na běhání.

SINAI mi přijde jako skvělá příležitost k upevnění osobního vztahu s Bohem. Já sám vděčím podobnému táboru, kterého jsem se před lety účastnil, za mnohé a rád bych to předal ostatním.

SINAI IN HEAVEN

p. Michal Jadavan

zakladatel tábora SINAI

+ 2. února 2018

Po těžké nemoci nás na svátek Uvedení Páně do chrámu opustil o. Michal, zakladatel tábora SINAI. Jsme vděčni za čas, který jsme s ním při organizaci mohli zažít, děkujeme Bohu za vše, co pro nás mohl udělat a věříme, že u Pána v nebi teď pro mladé a SINAI CAMP vyprosí mnohem víc, než si dovedeme představit!