top of page
sinai camp

TÁBOROVÉ INFORMACE

Proč SINAI?

Možná cítíš, že v životě potřebuješ udělat nový krok, že tvoje víra potřebuje umělé dýchání a masáž srdce, že by věci mohly jít lepším směrem… pokud ano, tak Sinai pro Tebe může být odpovědí. Kromě kvalitních přednášek, modlitby, workshopů, se můžeš ve skupinách seznámit s mnoha vrstevníky a na společné zablbnutí bude taky dost prostoru. Je ti 15-20 let a chceš vystoupit na vrchol? Tak vzhůru:

,,A Hospodinova sláva přebývala na hoře Sinai a oblak ji přikrýval po šest dní. Sedmého dne zavolal Hospodin na Mojžíše zprostřed oblaku.‘‘ (Ex 24, 16)

 

 

 

START EXPEDICE

19. - 25. srpna 2019; příjezd na místo v pondělí 19. srpna od 15:00 do 16.00, odjezd v neděli 25. srpna od 12.30

MÍSTO SETKÁNÍ

kostel a přilehlý areál poutního kostela Panny Marie Pomocné (Mariahilf) u Zlatých Hor

CENA EXPEDICE

cena tábora je 1500,- 

CO S SEBOU?

budeš potřebovat Bibli, něco na psaní, spacák, karimatku, něco proti dešti, věci na týden, kartičku pojišťovny, malý finanční obnos (v areálu bude možnost něco malého si koupit)… zbytek se dozvíš po přihlášení. 

PŘIHLAŠOVÁNÍ SE

Přihlášku můžeš vyplnit ZDE. Po přihlášení ti dojde mail s dalšími důležitými informacemi. Vzhledem k novému systému přihlašování a placení (letos po tobě budeme chtít zaplatit nevratnou zálohu ve výši 700,-) věnuj všem informacím zvýšenou pozornost.  

POSTER_19_c.jpg
bottom of page